Καθώς για το ακαδημαϊκό έτος 2022-23 υπάρχουν επιπλέον δεκατρείς (13) θέσεις πρακτικής άσκησης ανακοινώνεται δεύτερη πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τους/τις φοιτητές/τριες του Τμήματος Χημείας ΑΠΘ.

Οι προαιτήσεις του Τμήματος πραγματοποιούνται από 29/11 – 14/12/2022. Η προαίτηση συμπληρώνεται ακολουθώντας τα εξής βήματα:

www.praktiki.auth.gr ->ΣΥΝΔΕΣΗ (με τον ιδρυματικό λογαριασμό)->Προαιτήσεις->Πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο για να κατευθυνθείτε στις προαιτήσεις.

Παράλληλα με την προαίτησή τους οι φοιτητές/τριες θα πρέπει να καταθέσουν με email στο Γραφείο Πρακτικής (pfiliou@auth.gr ή praktiki@auth.gr) αρχείο πρόσφατης αναλυτικής βαθμολογίας αποθηκευμένο σε pdf από το sis.auth.

ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ: Στη δεύτερη πρόσκληση ενδιαφέροντος είναι διαθέσιμες δεκατρείς (13) θέσεις Πρακτικής Άσκησης. Σημειώνεται ότι οι φοιτητές/τριες που έχουν εκδηλώσει ήδη ενδιαφέρον για τον Β’ και Γ’ κύκλο Πρακτικής Άσκησης κατά την 1η πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος δεν χρειάζεται να υποβάλουν νέα αίτηση.

Δείτε το αρχείο της ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ στον παρακάτω σύνδεσμο: