Σας ενημερώνουμε για την αλλαγή στην ημερομηνία υποβολής των εργασιών (15 Μαΐου 2024) του Φοιτητικού Διαγωνισμού που διοργανώνει για 30η συνεχή χρονιά το ιστορικό περιοδικό Οικονομική Επιθεώρηση.

Βασικό θέμα του φετινού 30ου Φοιτητικού Διαγωνισμού είναι η «Τεχνητή Νοημοσύνη: Απειλή ή ευκαιρία για την ανθρωπότητα;», πάνω στο οποίο οι υποψήφιοι καλούνται να αναπτύξουν τις επιστημονικές τους εργασίες, είτε ατομικές ή ομαδικές, σε μια από τις διαθέσιμες θεματικές υπο-ενότητες, έως τις 15 Μαΐου 2024.

Επισυνάπτεται το σχετικό banner (με το παρακάτω link) και η ανακοίνωση του διαγωνισμού.

Περισσότερες πληροφορίες βρίσκονται ΕΔΩ.

On May 15, 2024, the submission deadline for the student contest by Oikonomiki Epitheorisi magazine

15 Μαϊου η λήξη προθεσμίας υποβολής εργασιών 30ου Φοιτητικού Διαγωνισμού της Οικονομικής Επιθεώρησης