Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που επιθυμούν να συμμετάσχουν στον Γ΄ΓΥΡΟ των Δηλώσεων Επιλογής Πτυχιακής Εργασίας, μπορούν να υποβάλουν τις αιτήσεις τους από την Τρίτη 21.09.2021 έως την Πέμπτη 23.09.2021 (ώρα 23:59).

Οι αιτήσεις θα υποβληθούν συμπληρώνοντας τη συνημμένη αίτηση. Η αποστολή της θα γίνει, αποκλειστικά, στο email akesoglou@chem.auth.gr. Αιτήσεις που θα αποσταλούν σε διαφορετικό email δεν θα γίνουν δεκτές. Ως θέμα κατά την αποστολή του email παρακαλούμε να συμπληρώσετε το:  Γ΄ ΓΥΡΟΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ με το ονοματεπώνυμο και το ΑΕΜ σας (πχ. Γ΄ΓΥΡΟΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΕΜ:5689)

Κατά την υποβολή της αίτησή σας θα πρέπει να είναι συμπληρωμένα όλα τα κενά πεδία.

Ως αριθμός πτυχιακής ζητείται να συμπληρωθεί ο αριθμός θέματος που βρίσκεται πριν το όνομα του επιβλέποντος στη λίστα των θεμάτων του Γ’ γύρου που έχει αναρτηθεί.

Στα πεδία Κριτήριο 1 και Κριτήριο 2 θα συμπληρωθεί ο κωδικός των μαθημάτων ειδικών κριτηρίων (πχ Υ08, Α06) όπως αυτός προτείνεται από τους επιβλέποντες στη λίστα των θεμάτων του Γ΄γύρου. Στα πεδία Βαθμός Κριτήριου 1 και Βαθμός Κριτήριου 2 θα συμπληρωθεί η αντίστοιχη βαθμολογία του κάθε Κριτηρίου/Μαθήματος.

Επιπλέον της αίτησής σας θα πρέπει να υποβάλετε συνημμένα ευανάγνωστη αναλυτική βαθμολογία των μαθημάτων και των ects σας, όπως αυτή αποτυπώνεται και μπορεί να εκτυπωθεί από εσάς στον λογαριασμό σας στο sis.

Αιτήσεις οι οποίες θα έχουν ελλιπή ή μη ευανάγνωστα στοιχεία θα απορριφθούν. Οι αιτήσεις θα πρέπει να αποσταλούν από το φοιτητικό σας email και εμπρόθεσμα. Διαφορετικά δεν θα γίνουν δεκτές.

ΘΕΜΑΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ – Γ΄ ΓΥΡΟΣ

ΈΝΤΥΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΤΥΧΙΑΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ