Σας ενημερώνουμε ότι οι φοιτητές οι οποίοι είχαν αδυναμία συμμετοχής τους σε μαθήματα της εξεταστικής Σεπτεμβρίου του 2023 λόγω διαμονής τους σε περιοχές πληγείσες από καιρικά φαινόμενα, έχουν τη δυνατότητα να εξετασθούν σε αυτά, ύστερα από αίτησή τους προς τη Γραμματεία του Τμήματος.

Στην αίτηση θα πρέπει να αναφέρεται το μάθημα και ο κωδικός μαθήματος στο οποίο επιθυμούν να εξετασθούν. Οι αιτήσεις, για να γίνουν δεκτές, θα πρέπει να αποσταλούν από το φοιτητικό email.

Οι αιτήσεις θα γίνουν δεκτές μέχρι και τις 29 Σεπτεμβρίου 2023.

Εκπρόθεσμες αιτήσεις δεν θα γίνουν δεκτές.

Οι φοιτητές που έχουν ήδη αποστείλει αίτηση δεν χρειάζεται να ξαναστείλουν.

Τα ανωτέρω ισχύουν και για όσους φοιτητές ήταν επιβεβαιωμένα κρούσματα covid-19 (επισύναψη θετικού δηλωμένου rapid τεστ από φαρμακείο την ημέρα της εξέτασης ή την προηγουμένη).

Μετά τις 29 Σεπτεμβρίου θα ανακοινωθεί ο τρόπος εξέτασης των μαθημάτων καθώς, επίσης, οι Α.Ε.Μ. των φοιτητών που θα εξετασθούν.

Οι αιτήσεις θα αποστέλλονται στο e-mail: akesoglou@chem.auth.gr