Σας ενημερώνουμε ότι στις 9/6 αναμένεται να δοθούν οι εξετάσεις του μαθήματος “Φυσικές Διεργασίες” για τους επί πτυχίω φοιτητές, σύμφωνα με το αναρτημένο πρόγραμμα στο site του τμήματος.
Για τον καλύτερο προγραμματισμό τους, θα πρέπει οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές να δηλώσουν και στους τρεις διδάσκοντες (τη θεωρία του μαθήματος) μέσω e-mail την επιθυμία τους να δώσουν το συγκεκριμένο μάθημα μέσα στις επόμενες λίγες μέρες (μέχρι την Τετάρτη 4/6). Οι εξετάσεις θα γίνουν εξ αποστάσεως (διαδικτυακές) και γραπτές. Προσκλήσεις για τη συμμετοχή στις εξετάσεις θα λάβουν μόνον όσοι εκδηλώσουν σχετικό ενδιαφέρον. Αναλυτικές οδηγίες για τον τρόπο διεξαγωγής των εξετάσεων αναμένεται να σας δοθούν σε λίγες μέρες.

Οι διδάσκοντες
Αναστάσιος Ζουμπούλης